Monitoring wizyjny

Monitoring wizyjny

 

Co sprawia, że bezpieczeństwo jest lepsze?

Monitoring wizyjny to najnowocześniejsza na rynku forma ochrony, która łączy ze sobą kreatywność ludzi i niezawodność technologii.

To system, który zastępuje tradycyjną ochronę fizyczną.

Jest połączeniem systemu alarmowego i monitoringu, który w razie zdarzenia pozwala nam dokładnie zlokalizować miejsce wtargnięcia, śledzić i nagrywać jego przebieg, a także dzięki podglądowi z kamer przeprowadzić skoordynowaną i skuteczną interwencję.

Self-Monitoring daje Państwu możliwość samodzielnego wglądu do systemu Monitoringu Wizyjnego, za pomocą komputera lub telefonu.

Nasza obsługa techniczna, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, potrafi przygotować i zrealizować projekt zabezpieczenia nie tylko obiektów mieszkalnych, ale także zakładów przemysłowych, hal magazynowych oraz placów budowy.

Jak działa system Monitoringu Wizyjnego?

 

Monitoring Wizyjny to nie tylko system Ochrony koordynowanej przez Centrum Monitoringu.

To także cyfrowe biuro, które daje Państwu możliwość obserwacji oraz zarządzania pracami na obiekcie bez wychodzenia z domu. Wszystko to możliwe jest dzięki specjalnemu oprogramowaniu, działającemu na telefonach i komputerach, które umożliwia kontrolę nad systemem alarmowym i oglądanie obrazu z kamer 24 godziny na dobę.

W jaki sposób działamy w razie włamania?

 

Każdy sygnał alarmowy, jaki wpływa do naszego Centrum Monitoringu, zawsze w pierwszej kolejności jest weryfikowany przez naszych specjalistów, którzy sprawdzają przyczynę, jaka wywołała alarm i w razie konieczności wysyłają na miejsce zdarzenia Grupę Interwencyjną.

Grupa Interwencyjna jest w ciągłym kontakcie z Centrum Monitoringu, które poprzez łączność radiową przesyła informacje na temat zajścia na obiekcie, wykorzystując podgląd z kamer Monitoringu Wizyjnego.

W ramach Monitoringu Wizyjnego oferujemy Państwu:

 

  • Zabezpieczenie obiektów cyfrowym systemem „Monitoringu Wizyjnego” obsługiwanym przez Centrum Monitoringu.
  • Całodobowy kontakt z Centrum Monitoringu
  • Wirtualne obchody 2 razy na dobę.
  • Patrole Grupy Interwencyjnej
  • Możliwość zazabrajania i uzbrajania systemu poprzez Centrum Monitoringu, oraz aplikacje na smartfonach.
  • Podgląd w wizję z kamer on-line na smartfonie oraz komputerze
  • Nagrywanie obrazu z kamer do miesiąca wstecz

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą – prosimy o kontakt: